Kategória: Állás
Hirdető: Dombai Valéria további hirdetései
Időpont: július 10., 05:08
1.1.13
Ár: 0 Ft

Ha szereted a repülőtereket és a nemzetközi környezetet, és jól beszélsz angolul, jelentkezz a budapesti repülőtérre utasbiztonsági koordinátornak!

Kiemelt partnerünk, a budapesti repülőtér üzemeltetője részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba - Utasbiztonsági koordinátor

Feladatok:

- Beszállókártyák érvényességének ellenőrzése

- Az utasok felkészítése az utasbiztonsági ellenőrzésre, folyadékok elvétele

- A sorban álló utasok koordinálása

- Utas információ biztosítása

- Az utas visszaáramlás megakadályozása

Elvárások:

- Középfokú végzettség

- Társalgási szintű angol nyelvtudás, másik nyelv ismerete előny

- Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása

- Büntetlen előélet

- Pontos és precíz munkavégzés, ügyfélorientált viselkedés

Amit kínálunk

- Nemzetközi munkakörnyezet

- Folyamatos képzés

- Hivatalosan és a jogszabályoknak megfelelően bejelentett munkahely és munkakörülmények

- Versenyképes béren kívüli juttatások

Amennyiben felkeltette a hirdetés a figyelmedet, küld el ön

Település: Budapest XVIII. kerület (Budapest XVIII. kerület)

Üzenetek

Belépés után felteheted kérdéseidet a hirdetéssel kapcsolatban, vagy megnézheted, mások mit kérdeztek.