Kategória: Adminisztráció, irodai munka
Időpont: augusztus 10., 11:51
1.2.14
Ár: 0 Ft

Szeretnél egy nagy múltú multinacionális cégnél dolgozni adminisztrátorként? Értesz az Office alkalmazásokhoz és nem gond a több műszak vállalása? Van már tapasztalatod hasonló területen? Lelkes és alkalmazkodó vagy?
Akkor nálunk a helyed!

Biatorbágyra keresünk szállítmányozással, raktározással és expressz küldeményekkel foglalkozó céghez raktári adminisztrátort!

Amire számíthatsz:
- családias környezet
- kulturált munkakörülmények
- fejlődési és tanulási lehetőség
- versenyképes bérezés

Feladataid lennének:
- Raktári készlet nyilvántartása
- Statisztikák, táblázatok készítése
- Vállalatirányítási rendszer használata

Amit cserébe várunk:
- Adminisztrátorként szerzett tapasztalat
- MS Office programok felhasználói szintű kezelése
- Többműszakos munkarend vállalása
- Lelkes és rugalmas hozzáállás

Amit kínálunk:
- Bruttó 250-280.000 Ft. alapbér
- +30% műszakpótlék
- + 6. hónap után 37.500 Ft. cafeteria
- Ingyenes céges busz Tatabánya, Bicske, Cegléd, Budapest irányából

Jelentkezni lehet a toborzas@s-forras.hu e-mail címen "Bia készlet admin" jeligével.

Település:
Cím: Készlet adminisztrátort keresünk Biatorbágyra
Telefon:

Üzenetek

Belépés után felteheted kérdéseidet a hirdetéssel kapcsolatban, vagy megnézheted, mások mit kérdeztek.